DZIEŃ DZIECKA 2022

Dzień dziecka w tym roku świętowaliśmy z pompą, uśmiechami, niespodziankami, fantastycznymi nagrodami, wspaniałymi osobami obok … można wymieniać w nieskończoność. Dzieciaki zadowolone, a o to chyba najbardziej nam wszystkim chodziło. Ale nie skłamię pisząc, że dorośli bawili się równie dobrze. Cała impreza nie udała by się gdyby nie „ONI”, ludzie z wielkimi sercami. Ogromnie DZIĘKUJEMY:
Stowarzyszenie Legnickie POLE i Sołectwo Legnickie POLE za obecność i najlepsze pankejki, watę cukrową popcorn pod słońcem. Firmie FIKI MIKI Animacje. Tatuaże i poduchy zrobiły furorę. Pascal Lubin za prezenty, balony i jedynego w swoim rodzaju Minionka, który skradł nasze serca  Nadleśnictwo Legnica , Lasy Państwowe dzięki którym nie zabrakło nam kiełbasek i nikt nie wyszedł od Nas głodny. Pani Marcie Majewskiej za to, że zawsze możemy na nią liczyć. Cioci Dagmarze za bańki mydlane i balony które okazały się starzałem w 10. A Wujkowi Piotrkowi za gitarę, wspólne tańce i walki na miecze. Firmą Kinderplaneta Jump Heaven Legnica Centrum zabaw Mrowisko za bilety wstępu, dzięki którym dzień dziecka będzie trwał jeszcze dłuuugo. Prawdziwe Lody Legnica za przepyszne lody, idealne na upalne dni.
Każdej osobie, która podarowała Nam słodycze, bilety wstępu do Kina, karty podarunkowe, zabawki i wszystko to, co sprawiło, że wczorajszy dzień na długo pozostanie w naszej pamięci. Brakuje nam słów, aby wyrazić naszą wdzięczność. Jesteście WSPANIALI!!!
Dziewczynka malujaca po foli. Pani robi tatuaże dziewczynce na ręce. Zdjęcie przedstawia grila i układane na nim kiełbaski Grupka dzieci czeka w kolejce na watę cukrową. Zdjęcie przedstawia biegajace dzieci i duże bańki mydlane.
Udostępnij:

Pozostaw komentarz

TRANSLATE